دکتر صالح چهارشنبه 13 فروردین 1399 12:45 ق.ظ نظرات ()
ایران کوین ماین صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال مبتنی بر دوج کوین هست.
ایران کوین ماین به مدیریت آقای دکتری توسل با قدرت مسیر خودش رو همراه با صداقت و تعهد ادامه می‌دهد.
بسیاری از کاربران ایران کوین ماین از عملکرد مدیریت و پرسنل از بدو تاسیس تاکنون راضی بوده اند و سرمایه خود را در اختیار این تیم قدرتمند قرار داده اند.

ایران کوین ماین خود را اینگونه معرفی می کند:

صندوق سرمایه‌گذاری ما با نام تجاری IranCoinMine فعالیت خودش را با هدف پرداخت سود ماهیانه در ازای سرمایه‌گذاری شما(حداقل ۱۰,۰۰۰ تومان) آغاز کرده است. مبتنی بودن این صندوق بر ارز دیجیتال، داشتن تیم فنی بسیار قوی و در نهایت پشتوانه مالی و علمی، موجب شده تا این مجموعه بتواند در بورس بین‌المللی نیویورک، ترید ارزهای دیجیتال و همچنین استخراج ارزهای دیجیتال، با پیشرفته‌ترین تجهیزات، فعالیت نماید.

پنل سرمایه گذاری کاملا معقول و منطقی می‌باشد، و کاربران بسته به میران ارز موجود در حساب خود می توانند پلن دلاری یا دوج کوین خود را فعال کنند.
بنده در طی این سال ها با شرکت‌ها و وبسایت‌های بسیاری در ایران و خارج همکاری کرده ام و سرمایه خود را در اختیارشان قرار داده‌ام، اما مجموعه‌ای به قدرتمندی و تعهد تیم ایران کوین ماین ندیده‌ام، پشتیبانی فعال و 24 ساعته همراه با احترام از ویژگی های مثبت این مجموعه می باشد.
جهت سرمایه گذاری در ایران کوین ماین می توانید لینک زیر را در مرورگز اینترنت خود سرچ کنید.

https://my.irancoinmine.com/#/auth/register?code=HDG5JN

ایران کوین ماین در حال حاضر به دلیل غیرقانونی دانستن فعالیت در حوزه رمزارزها توسط مراجع قانونی کشور دارای محل کار یا دفتر نمی‌باشد، اما با معرفی کامل محل فعلی تیم که در استان شیراز و شهر فسا می‌باشد، به فعالیت خود در طی این 19 ماه ادامه می‌دهند. مدیریت شرکت به صورت مستمر با کاربرای وبسایت دیدار می کند و در مورد عملکرد شرکت توضیحاتی را ارائه می‌دهد، کاری که هیچ یک از شرکت‌های داخلی و خارجی انجام نمی‌دهند.

ناگفته نماند که بعضی وبسایت‌ها به دلیل پیشرفت انکارناپذیر ایران کوین ماین و رضایت کاربران اقدام به نشر اکاذیب و یاوه گویی در مورد مجموعه و مدیریت آن می‌کنند که هیچگونه سند و پشتوانه علمی و منطقی‌ای ندارد.
بنده تنها یکی از هزاران سرمایه گذار ایران کوین ماین با سرمایه بسیار ناچیز می‌باشم که وظیفه خودم دونستم ضمن معرفی مختصر شرکت، حقایقی رو بیان کنم که دیده‌ام و مطالبی رو که در مورد ایران کوین به غلط و بعضآ همراه با سوء نیت بیان شده است، تکذیب کنم.